17 Οκτωβρίου 2018
   Διαβάστε αυτή την εβδομάδα 
Τετάρτη, 12 Σεπτεμβρίου 2018 12:38

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΣ ! ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Κύριο

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ε.Π.Σ.ΛΕΣΒΟΥ

Τ.Ε.ΛΗΜΝΟΥ                                                                                                                

                                                                                

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ                                                              

ΓΡΑΦΕΙΟ                                 2254020202

 

 

 

 

 

ΠΡΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

ΚΟΙΝ

  Μύρινα 12/09/1 8

                                             

 

    ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  • ΑΕΛ
  • ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΑΟΜ
  • ΑΡΗΣ
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ
  • ΗΦΑΙΣΤΙΑ
  • ΘΑΝΟΣ
  • ΚΑΣΠΑΚΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  • ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
  • ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

 

ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΛΗΜΝΟΥ

ΜΜΕ

ΟΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ

 

Κύριε Πρόεδρε,

    Μετά την κλήρωση στις 09/09/2018, οι αγώνες της Α΄ Φάσης του Κυπέλλου Λήμνου 2018-19, ορίζονται να διεξαχθούν ως κάτωθι:

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

22/09/18

16.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΟΜ

ΑΤΣΙΚΗΣ

22/09/18

16.00

 

ΑΡΗΣ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

23/09/18

11.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

23/09/18

11.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

23/09/18

16.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

23/09/18

16.00

 

   Σε συνέχεια για τη Β΄ Φάση θα διεξαχθούν οι αγώνες με τους νικητές που θα προκύψουν από τα ζευγάρια:

ΟΜΑΔΑ Α

ΌΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

 ΜΥΡΙΝΑΣ ή ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

29/09/18

16.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΡΗΣ-ΑΕΛ

 ΜΥΡΙΝΑΣ

30/09/18

16.00

 

  Οι νικητές των υπολοίπων ζευγαριών (ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟΜ και ΘΑΝΟΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ) περνάνε στην επόμενη φάση άνευ αγώνα.

   Επίσης σας επισυνάπτουμε το Πρόγραμμα Πρωταθλήματος όπως αυτό διαμορφώθηκε μετά την κλήρωση.

 

 

 

 

 

 

Α  ΓΥΡΟΣ

 

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

1η Αγωνιστική   06/10-07/10/18

ΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

07/10/18

11.00

 

ΑΟΜ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

07/10/18

11.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΟΝΤΙΑ

07/10/18

16.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΟΝΤΙΑ

06/10/18

16.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

07/10/18

16.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

06/10/18

16.00

 

 

 

 

 

 

 

2η Αγωνιστική   13/10-14/10/18  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

14/10/18

16.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟΜ

ΑΤΣΙΚΗΣ

13/10/18

16.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

14/10/18

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

14/10/18

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

14/10/18

16.00

 

ΑΕΛ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

13/10/18

16.00

 

 

 

 

 

 

 

3η Αγωνιστική   20/10-21/10-22/10//18    

ΑΟΜ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

22/10/18

16.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

21/10/18

16.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΝΤΙΑ

20/10/18

16.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

21/10/18

11.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

20/10/18

16.00

 

ΑΡΗΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

21/10/18

16.00

 

 

 

 

 

 

 

4η Αγωνιστική   27/10-28/10-29/10/18   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

29/10/18

15.30

 

ΑΡΗΣ

ΑΟΜ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

27/10/18

15.30

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

29/10/18

15.30

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

28/10/18

15.30

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

27/10/18

15.30

 

ΑΕΛ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

28/10/18

15.30

 

 

 

 

 

 

 

5η Αγωνιστική   03/11-04/11/18   

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

04/11/18

11.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

03/11/18

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

04/11/18

11.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

04/11/18

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

04/11/18

15.00

 

ΑΟΜ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/11/18

15.00

 

 

 

 

 

 

 

6η Αγωνιστική   10/11-11/11/18  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

10/11/18

15.00

 

ΑΡΗΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

11/11/18

15.00

 

ΑΟΜ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

11/11/18

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΘΑΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

10/11/18

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

11/11/18

11.00

 

ΑΕΛ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

11/11/08

11.00

 

 

 

 

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

7η Αγωνιστική    17/11-18/11/18     

ΘΑΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

18/11/18

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

18/11/18

11.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΟΜ

ΚΟΝΤΙΑ

17/11/18

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

18/11/18

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/11/18

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΙΑ

18/11/18

15.00

 

 

 

 

 

 

 

8η Αγωνιστική    24/11-25/11/18    

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

25/11/18

15.00

 

ΑΡΗΣ

ΘΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

24/11/18

15.00

 

ΑΟΜ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

24/11/18

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

25/11/18

11.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

25/11/18

15.00

 

ΑΕΛ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

25/11/18

11.00

 

 

 

 

 

 

 

9η Αγωνιστική   01/12-02/12/18    

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

01/12/18

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

02/12/18

11.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΑΟΜ

ΜΥΡΙΝΑΣ

02/12/18

11.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

02/12/18

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

02/12/18

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΙΑ

01/12/18

15.00

 

 

 

 

 

 

 

10η Αγωνιστική  08/12-09/11/18  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

09/12/18

15.00

 

ΑΡΗΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

09/12/18

15.00

 

ΑΟΜ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

08/12/18

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΘΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

09/11/18

11.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

08/12/18

15.00

 

ΑΕΛ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

09/11/18

11.00

 

 

 

 

 

 

 

11η Αγωνιστική  15/12-16/12/18  

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

15/12/18

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΡΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

16/12/18

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΟΜ

ΜΥΡΙΝΑΣ

16/12/18

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

16/12/18

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

16/12/18

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

15/12/18

15.00

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β  ΓΥΡΟΣ

 

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

12η Αγωνιστική    12/01-13/01/19

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΡΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

13/01/19

11.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΟΜ

ΑΤΣΙΚΗΣ

13/01/19

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

13/01/19

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

12/01/19

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

13/01/19

15.00

 

ΑΕΛ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

12/01/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

13η Αγωνιστική     19/01-20/01/19

ΑΡΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

20/01/19

15.00

 

ΑΟΜ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

19/01/19

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΝΤΙΑ

19/01/19

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΟΝΤΙΑ

20/01/19

11.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

20/01/19

11.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

20/01/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

14η Αγωνιστική     26/01-27/01/19

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΟΜ

ΜΥΡΙΝΑΣ

27/01/19

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

26/01/19

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

27/01/19

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

26/01/19

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΘΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

27/01/19

11.00

 

ΑΕΛ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

27/01/19

11.00

 

 

 

 

 

 

 

15η Αγωνιστική      02/02-03/02/19

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

02/02/19

15.00

 

ΑΟΜ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/02/19

11.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

03/02/19

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

02/02/19

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/02/19

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

03/02/19

11.00

 

 

 

 

 

 

 

16η Αγωνιστική     09/02-10/02/19

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

10/02/19

11.00

 

ΑΡΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

09/02/19

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

10/02/19

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΘΑΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

10/02/19

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

09/02/19

15.00

 

ΑΕΛ

ΑΟΜ

ΜΥΡΙΝΑΣ

10/02/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

17η Αγωνιστική     16/02-17/02/19

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/02/19

11.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

17/02/19

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΟΜ

ΚΟΝΤΙΑ

16/02/19

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

16/02/19

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

17/02/19

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/02/19

15.00

 

 

 

 

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

18η Αγωνιστική     23/02-24/02/19

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

24/02/19

11.00

 

ΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

24/02/19

15.00

 

ΑΟΜ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

24/02/19

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

24/021/9

11.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

23/02/19

15.00

 

ΑΕΛ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

23/02/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

19η Αγωνιστική     03/03-04/03/19 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

04/03/19

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/03/19

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟΜ

ΜΥΡΙΝΑΣ

04/03/19

11.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΟΝΤΙΑ

04/03/19

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

04/03/19

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΕΛ

ΑΤΣΙΚΗΣ

03/03/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

20η Αγωνιστική     16/03-17/03/19

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/03/19

11.00

 

ΑΡΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

17/03/19

15.00

 

ΑΟΜ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

16/03/19

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

17/03/19

11.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

16/03/19

15.00

 

ΑΕΛ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/03/19

15.00

 

 

 

 

 

 

 

21η Αγωνιστική    23/03-24/03/19

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

24/03/19

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

23/03/19

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΟΜ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

23/03/19

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

24/03/19

11.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

24/03/19

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΛ

ΑΤΣΙΚΗΣ

24/03/19

11.00

 

 

 

 

 

 

 

22η Αγωνιστική     30/03-31/03/19

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

31/03/19

15.30

 

ΑΡΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

30/03/19

15.30

 

ΑΟΜ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

31/03/19

11.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΟΝΤΙΑ

31/03/19

15.30

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΘΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

31/03/19

11.00

 

ΑΕΛ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

30/03/19

15.30

 

               
Διαβάστηκε 639 φορές

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΣΤΗΝ ΤΑΧΕΩΣ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΜΕΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΛΗΜΝΟ !!!

Αγγελία για Κότσινα Λήμνου

Πωλείται, δίνετε αντιπαροχή ή με συνεργασία για αξιοποίηση, 15 στρέμματα εντός σχεδίου με κάλυψη 70% !

Έχει σχέδια για 240 κλίνες με άδεια ξενοδοχείου. Πρόσοψη στην αμμώδη παραλία του Κότσινα (Φωτογραφία) . Φως και νερό.

Επίσης 90 στρέμματα εκτός σχεδίου με πρόσοψη 500 μέτρα στην παραλία, φως και νερό.

Τηλέφωνο

6947822444